do ustalenia

Fizyczna praca w Holandii dla par wykładanie towaru Amsterdam bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: 23.11.2014
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 04:10

Supermarket z Amsterdamu szuka pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii dla par przy wykładaniu towaru na półki. Wyjazd 23 listopada.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 855

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na wykładaniu produktów spożywczych na półki w supermarkecie. Zatrudniony będzie musiał sam wyszukać towar na magazynie i przetransportować go na sklep.

Wymagania:
– zmysł organizacyjny
– język niemiecki bądź angielski na poziomie komunikatywnym
– gotowość do pozostania w Holandii do końca roku ( bez możliwości powrotu do domu na święta)
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– chęć do pracy w zespole
– dokładność, staranność
– dobre zdrowie, bez nałogów

Oferujemy:
– zatrudnienie dla par
– pracę bez języka urzędowego
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– transport do pracy
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: http://www.pracuj.pl/praca/wykladacz-towaru-w-supermarkecie-amsterdam,oferta,3643320

ID ogłoszenia: 904545ec21034082

3 komentarze na “Fizyczna praca w Holandii dla par wykładanie towaru Amsterdam bez języka”

  1. praca dla par na 12 listopada 2014 @ 18:46

    jestesmy w stu procentach zainteresowani panstwa oferta o prace. Blizsze informacje prosze pisac droga elektroniczna. Z gory dziekuje. Slawomir Zach.

  2. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam od zaraz.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka doświadczenia w różnych zawodach.Mam wyksztalcenie policealne.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata.Jestem dobrą uczennica z nauk ścisłych.Wyjazd na stałe.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta muzyce i handlu pracowałam w tych zawodach przez 25 lat.Dostosuje i nauczę się prawa państwa Holandii.