do ustalenia

Fizyczna praca w Holandii przy wykładaniu towaru bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: do 1,5 miesiąca
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 16:35

Supermarket z Amsterdamu od zaraz szuka pracowników fizycznych do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego przy wykładaniu towarów na półki sklepowe. Oferta dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam, Leiden
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na wykładaniu towarów na półki sklepowe. Zatrudnienie odbywa się w systemie FIFO.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– osoba zdrowa, niekarana (zaświadczenie do wglądu)
– duże zaangażowanie
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– poszukujemy kandydatów energicznych
– język angielski w stopniu dobrym
– prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
– posiadanie doświadczenia przy wykładaniu towarów mile widziane
– zmysł estetyczny
– zaznajomienie się z systemem FIFO

Oferujemy:
– zatrudnienie od pół do półtora roku
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– dla najlepszych możliwość awansu
– zapewniamy dojazdy do pracy
– ubezpieczenie, zakwaterowanie
– wdrożenie w politykę firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: biuro@goodjob.com.pl lub poprzez stronę: goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235c3n/

ID ogłoszenia: 5485485ac36c42ec

4 komentarze na “Fizyczna praca w Holandii przy wykładaniu towaru bez języka Amsterdam”

  1. Joanna Kicka na 10 grudnia 2014 @ 13:25

    Witam
    Pilnie poszukuje pracy, mieszkam blisko Amsterdamu w leiden. Pracowałam w Holandii 2 lata. Jestem sumienna i pracowita. Posiadam prawojazdy kat.B. Język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Jestem w stanie prace podjąć od zaraz. Szybko się uczę nowego zawodu. Dziękuję za odpowiedz.
    tel. +31649166304. Joanna Kicka.

  2. holandia zwolle na 11 grudnia 2014 @ 22:19

    potrzebuje przcy ja dziewczyna i kolega muj numer 537826608

  3. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka doświadczenia w różnych zawodach.Znam 4 języki obce.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata i nie tylko.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta muzyce i handlu pracowałam przez 25 lat w tych zawodach.Chce się dostosować i nauczyć się prawa państwa Holandii.Jestem dobrą uczennica z nauk ścisłych.Muj numer telefonu 797918823

  4. Witam, jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy, mam 20 lat, jestem zręczny, pracowity, punktualny, sympatyczny, nie mam żadnych nałogów mój tel: 669096782 Pozdrawiam