do ustalenia

Fizyczna praca w Holandii sortowanie odzieży Moerdijk bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerdijk
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 2 września 2015 00:26

Szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego przy sortowaniu odzieży w Moerdijk. Praca w Holandii dla Polaków z doświadczeniem na danym stanowisku i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Moerdijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pracownik rozpakowuje worki z tekstyliami
– podjęcie zadań związanych ze wstępnym sortowaniem
– w późniejszym etapie segregacja polega na oddzielaniu od siebie różnych gatunków tkanin
– prace wykonywane są w szybkim tempie

Wymagania:
– należy szybko dostosować się do tempa pracy
– angielski na dobrym poziomie
– prawo jazdy na samochód osobowy
– doświadczenie przy segregacji ubrań jest konieczne
– możliwość pozostania w Holandii na pół roku
– zdolność wyrobienia nadgodzin
– osoba otwarta, komunikatywna
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– podniesienie swoich kwalifikacji
– zatrudnienie długoterminowe
– przejazdy do pracy są zapewnione
– wsparcie polskich opiekunów
– płatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: https://tnsgroup.employsystem.com/application/form/215294/0/1/

ID ogłoszenia: 55355e6129b9afe5