do ustalenia

Fizyczna praca w Holandii sortowanie odzieży Wormerveer bez języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 03:23

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Ogłoszenie z Wormerveer dla kobiet przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Wormerveer
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: 0d zaraz

Zadania:
Pracownik sortuje odzież używaną na hali produkcyjnej według norm ustalonych przez firmę.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– sprawne dłonie
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– zatrudnienie dla kobiet
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– dobry wzrok
– samodzielne wykonywanie zadań
– przeprowadzenie się do mieszkania firmowego
– zaplanowanie wyjazdu od zaraz
– pozostanie w Holandii przynajmniej do końca roku
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy na samochód osobowy
– posiadanie konta walutowego

Oferujemy:
– podpisanie umowy na warunkach holenderskich
– zakwaterowanie
– samochód służbowy
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– dobre wynagrodzenie
– zatrudnienie na pełny etat (52h w tygodniu)

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (napisane po angielsku) wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: espradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-dlugoterminowo-id315242.html

ID ogłoszenia: 81055de570986155