€12.27-18.40€

Fizyczna praca w Holandii – wykładanie towaru w markecie od zaraz Amsterdam 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 09/03/2020
  • Długość umowy: umowa na warunkach holenderskich
  • Opublikowany: 5 marca 2020 00:25

Od zaraz dobrze płatna, fizyczna praca w Holandii przy wykładaniu towarów w sklepie typu supermarket na terenie Amsterdamu. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie wymagana.

Pracuj w supermarkecie w Amsterdamie i zarabiaj €12.27-€18.40€ brutto za godzinę! Niedziele i święta 24.54€br/h

Miejsce pracy: Amsterdam i okolice

WYMAGANIA:
dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym A2
prawo jazdy kat. B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
układanie towaru na półkach sklepowych
ekspozycja i etykietowanie towaru
zwracanie uwagi na właściwą cenę produktu
sprawdzanie dat przydatności do spożycia
dbanie o wygląd alejek sklepu
OFERUJEMY:
stawka godzinowa dzienna €12.27 brutto (z dodatkiem 8%)
stawka godzinowa nocna €18.41 brutto (z dodatkiem 8%)
dodatek za pracę w niedzielę (+100%=24.54€br/h)
zakwaterowanie w Amsterdamie i okolicach (pokoje max. 2-osobowe)
pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
dojazd do pracy służbowym samochodem +4€ dziennie dla kierowcy
Holenderska umowa z ubezpieczeniem
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres e-mail anna@holandiajobs.pl

Kontakt tel. +48790833585 (9-17)

ID ogłoszenia: 5455e5e871b8f9d8