10 euro/h brutto

Gastronomia bez znajomości języka praca Holandia pomoc kuchenna od zaraz Veenendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veenendaal
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 16 grudnia 2017 01:36

Oferujemy możliwość zatrudnienia w hotelu z Veenendaal na stanowisku pomocy kuchennej. Atrakcyjna praca w Holandii dla osób bez znajomości języka przy obsłudze zmywarki.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Veenendaal, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • głównym zadaniem pracownika będzie obsługa zmywarki tunelowej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wkładaniem i wyjmowaniem naczyń z urządzenia

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • wysokie zarobki
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych związanych z wyjazdem
  • możliwość zwrotu nadpłaconego podatku
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu na konto
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • zestawienia godzin oraz kosztów pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 3635a340f56586e5

1 odpowiedź na “Gastronomia bez znajomości języka praca Holandia pomoc kuchenna od zaraz Veenendaal”

  1. Witam, jestem zainteresowana ofertą.
    Mieszkam w Holandii W Scherpenzeel.
    Pracę mogłabym zacząć od zaraz