10,12 euro/h brutto

Gastronomia od zaraz dam pracę w Holandii bez języka pomoc kuchenna Aalsmeer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Aalsmeer
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 lutego 2018 22:23

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz w firmie z Aalsmeer dla kandydatów bez znajomości języka. Praca w Holandii jako pomoc kuchenna do przygotowywania posiłków.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Aalsmeer, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się cateringiem dla linii lotniczych
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie posiłków, ważenie oraz układanie jedzenia na talerzach
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała zmywarkę, myła wózki oraz utrzymywała czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • status osoby niekaranej
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • dobre zarobki oraz dodatki wypłacane co tydzień na konto
  • płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • możliwość wyjazdu do Polski po 6-8 tygodniach pracy
  • zestawienie przepracowanych godzin oraz kosztów pracy
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • możliwość zwrotu nadpłaconego podatku
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • stale zatrudnienie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 1645a764590ac67f

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Gastronomia od zaraz dam pracę w Holandii bez języka pomoc kuchenna Aalsmeer”

  1. Witam.prosze o.kontak

  2. Witam prosze o kontak

  3. Szukam pracy w kuchni