od 9,86€

Gastronomia oferta pracy w Holandii jako dostawca jedzenia na rowerze, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-08-26
  • Długość umowy: 12tyg
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 11:53

Na terenie Amsterdamu propozycja ciekawej pracy w Holandii w branży gastronomicznej jako rowerowy dostawca jedzenia. Oczekiwana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Opis stanowiska:
Dostawca jedzenia odbiera zamówienie z restauracji i dowozi je do klienta do domu, porusza się po mieście rowerem elektrycznym.
Zamówienia otrzymuje poprzez aplikację na smartfon (wymagany własny tel!). Pracodawca zapewnia kartę SIM z pakietem internetowym.
Praca od poniedziałku do niedzieli na 2 zmiany w godz. 11:00 – 23:00

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Amsterdam

Stawka: 9,86€ + 7,50€ netto dodatku za dzień

Wymagania:
Wymagany komunikatywny angielski oraz doświadczenie w podobnej pracy na podobnym stanowisku

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 4365d5dc2b6f30d5