0

Haga, dam pracę w Holandii – pakowanie owoców i warzyw od zaraz dla par

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 29 listopada 2021 00:14

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz propozycja pracy w Holandii także dla par przy pakowaniu owoców i warzyw. Darmowe zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Koniecznie zadzwoń do nas!

Pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego!
Wszystkiego nauczysz się na miejscu !

Stanowisko: pakowacz, pracownik produkcji
Miejsce pracy: Holandia, Haga

Warunki:
• darmowe zakwaterowanie
• legalne zatrudnienie
• oferujemy prace również dla par
• darmowe zakwaterowanie na czas zatrudnienia oraz transport do pracy
• ubezpieczenie zdrowotne
• pracę na 6 tygodni pod okiem polskich koordynatorów

Zakres obowiązków:
• sortowanie owoców i warzyw
• pakowanie owoców i warzyw
• inne prace produkcyjne
Jeżeli zainteresowała Cię któraś z tych ofert, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu:

Dominika tel: +48 570 901 033
Anna tel+ 48 577 901 944
Izabela tel: +48 570 901 913

Chcesz poznać szczegóły ofert? Wejdź na www.klaverteam.com

Zapraszamy również do Naszego Biura: Klaver Sp .z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450

ID ogłoszenia: 82561a4bdb0b8279