min. 1800 euro miesięcznie

Hapert, Oferta pracy w Holandii jako Blacharz lub lakiernik samochodowy

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hapert
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.12.2015
  • Długość umowy: stałe zatrudnienie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2015 00:05

Firma z Hapert poszukuje blacharzy lub lakierników samochodowych do legalnej pracy w Holandii przy naprawach blacharskich pojazdów po wypadkach. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Blacharz lub lakiernik samochodowy ze znajomością angielskiego (praca w Holandii)

Zakres obowiązków:
– Realizacja napraw blacharskich lub prac lakierniczych, głownie powypadkowych,
– Nadzorowanie pracy praktykantów,
– Zapewnienie wysokich standardów realizowanych prac

Wymagania:
– Doświadczenie w zakresie napraw blacharskich lub prac lakierniczych,
– Dobra organizacja pracy,
– Orientacja na klienta,
– Znajomość języka angielskiego

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim na adres g.plucinski@epsnworkforce.com

ID ogłoszenia: 975649c8892ae0f

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez g.plucinski@epsnworkforce.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez g.plucinski@epsnworkforce.com »