do ustalenia

Holandia fizyczna praca dla kobiet bez języka przy sortowaniu Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Opublikowany: 11 września 2014 02:16

Producent firmy odzieżowej z Wormerveer poszukuje od zaraz kobiet bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii przy sortowaniu i pakowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca manualna polegająca na sortowaniu odzieży oraz jej pakowaniu. Praca powtarzalna wykonywana w szybkim tempie, według ustalonej normy.

Wymagania:
– doświadczenie jest pożądane
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy stojącej
– zdrowy kręgosłup
– chęć do pracy zmianowej
– zatrudnienie do końca grudnia
– umiejętność pracy zespołowej
– język angielski na poziomie komunikatywnym będzie atutem
– praktykujący kierowca kat.B mile widziany

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie
– podpisanie kontraktu na holenderskich warunkach
– zapewniamy 52 godzinny tydzień pracy
– wypłaty w systemie dwutygodniowym
– oferujemy miejsce zamieszkania
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV na maila: espradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanen-praca-dla-kobiet-id243609.html

ID ogłoszenia: 3585410da368c899