stawki wiekowe

Praca Holandia na produkcji przy lutowaniu elektroniki bez języka Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 października 2014 02:40

Aktualnie szukamy pracowników bez znajomości języka holenderskiego na linii produkcyjnej. Praca w Holandii w mieście Nijmegen od zaraz przy lutowaniu elementów elektronicznych. Zatrudnienie od 3 do 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Nijmegen
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– lutowanie urządzeń według ustalonych zasad i właściwej kolejności
– kontrolowanie jakości gotowych elementów
– zajmowanie się pakowaniem produktów
– przygotowywanie do wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– język angielski w stopniu dobrym
– gotowość do wyjazdu za granicę od zaraz na min. 3 miesiące
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– chęć do pracy w zespole międzynarodowym
– kandydaci bez problemów zdrowotnych

Oferujemy:
– zatrudnienie również dla pań
– zapewniamy szkolenia pracownicze
– stawki wiekowe w przedziale 5-6,20 euro/h netto
– miejsce zamieszkania
– oferujemy codzienny dojazd do pracy
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– podpisanie umowy tymczasowej na 3-6 miesięcy
– możliwość zaoferowania pomocy przy zorganizowaniu transportu do Holandii

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem mailowym. Proszę wysłać CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: praca@solidservice.pl w tytule proszę wpisać: Praca przy lutowaniu elementów elektronicznych– imię nazwisko.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m5n8/

ID ogłoszenia: 3145435aa4475a8c