2,100.00

Holandia praca bez języka jako monter-spawacz konstrukcji stalowych, Budel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Budel
  • Data rozpoczęcia pracy: 18-06-2019
  • Długość umowy: 7 miesięcy/stała
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 11:52
Aa Stanowisko montera smallAb przddomuAc sypialnia1

Firma z branży przemysłowej działająca w Budel poszukuje spawaczy – monterów konstrukcji stalowych do podjęcia pracy w Holandii od zaraz.

Lammers Constructie z siedzibą w Budel w Holandii w związku z rozbudową firmy poszukuje pracowników na stanowisko :

Monter-spawacz konstrukcji stalowych

Obowiązki :
Montaż oraz sczepianie konstrukcji stalowych.

Wymagania :
– doświadczenie w składaniu konstrukcji
– aktualne certyfikaty spawalnicze 135/136 (mile widziane, możemy pomoc w uaktualnieniu dokumentu)
– umiejętność obsługi MIG MAG,
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Oferujemy :
– w zależności od doświadczenia oraz umiejętności oferujemy różne stawki , stawka początkowa to €2100 brutto
– zatrudnienie na Holenderską umowę i możliwość pracy w nadgodzinach
– świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
– 45 dni płatnego urlopu w ciągu roku
– dobre warunki mieszkaniowe w pokojach jednoosobowych w odległości 1 km od pracy
– zakwaterowanie jedyne 125€ miesięcznie w pokojach jednoosobowych
– opiekę polskojęzyczną w miejscu pracy / pomoc przy załatwianiu potrzebnych dokumentów do pracy
– darmowe ubranie robocze
– możliwość rozwoju i stałego zatrudnienia
– zwrot kosztów przyjazdu do Holandii

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać pod adres : ng@lammersconstructie.nl
Zajrzyj na naszą stronę www.lammersconstructie.nl!

ID ogłoszenia: 6885d089cab73318