do uzgodnienia

Holandia praca bez języka jako pomoc kuchenna na zmywaku luksusowy hotel w Arhnem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Arnhem
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 23:26

Luksusowy hotel w Arnhem poszukuje osób bez znajomości języka niderlandzkiego na zmywak jako pomoc kuchenna. Oferta pracy w Holandii z dobrym wynagrodzeniem i zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pomoc kuchenna, osoba zmywająca.
Lokalizacja: Holandia, Arnhem.
Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
praca przede wszystkim na zmywaku restauracji w hotelu o wysokim standardzie. Oprócz bieżącego zmywania naczyń możliwe również inne prace zlecone przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • bez nałogów, szczególnie osoby niepalące;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność manualna;
  • duża dokładność;
  • punktualne stawianie się do pracy;
  • miła aparycja – komunikatywność i uśmiech na twarzy;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • dobrą pracę w luksusowym otoczeniu i w międzynarodowym towarzystwie;
  • organizację legalnego zatrudnienia w Holandii;
  • pracę również w takich miastach jak Hardewijk i Nootdorp;
  • zakwaterowanie płatne;
  • możliwość dłuższej współpracy;
  • dojazdy do pracy.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko prosimy wysłać CV na adres mailowy a.bialka@derksen-polska.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24lnn2/

ID ogłoszenia: 9885696b207f1072

11 komentarzy na “Holandia praca bez języka jako pomoc kuchenna na zmywaku luksusowy hotel w Arhnem”

  1. Jestem zainteresowany pracą od zaraz
    kontakt 695929468 lub email gawlowski71@wp.pl.

  2. witam jestem zainteresowana pracą nr +31644918529

  3. Jestem ziteresowany prosze o kotakt 693058843

  4. witam jestem zainteresowany praca moge podjac od zaraz. Mezczyzna 23lat a oto moj nr tel 695264169 prosze o kontakt

  5. Witam jak najbardziej od zaraz z checia podejme prace

  6. Prosze o jak najszybszy kontrakt +31649342916

  7. Witam. Od zaraz mogę podjąć pracę u państwa……mój nr +48501508687.
    Pozdrawiam, proszę o kontakt.

  8. Witam, czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Proszę o kontakt

  9. Jestem zainteresowana państwa oferta pracy. Mam 19 lat, Posiadam doświadczenie na zmywaku,
    Dyspozycyjność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole. Proszę o kontakt pod nr. +48 505230952.

  10. witam jestem zinteresowany pracą jestem po szkole gastronomicznej