13,93 € brutto/h

Holandia praca bez języka magazyn odzieży i obuwia od zaraz w Venlo 2023

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 maja 2023 21:28

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Venlo bez znajomości języka na magazynie odzieży i obuwia. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 13,93 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • rozmieszczanie towarów na paletach;
  • rozładowywanie kontenerów – ręczne albo z wykorzystaniem wózka EPT;
  • pracownik będzie sklejał, skanował oraz plombował paczki i palety;
  • kompletowanie zamówień;
  • przyjmowanie zwrotów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie doświadczenia;
  • atutem będzie doświadczenie jako operator wózka EPT;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć podjęcia stałej pracy;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki;
  • kontrakt holenderski;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • płatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zorganizowanie płatnego wyjazdu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski na 1 – 2 tygodnie po 6 – 8 przepracowanych tygodniach;
  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyska się nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

źródło: https://eena.pl/0,29827,oferta-pracy-magazynier-praca-fizyczna.html

ID ogłoszenia: 55964381d52d31ed