do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz w Helmond na produkcji plastików

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 21:44

Fabryka wytwarzająca plastiki w Helmond poszukuje od zaraz osób na produkcję. Praca w Holandii bez znajomości języka z ubezpieczeniem oraz zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Miejsce zatrudnienia: Helmond, Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • kontrola jakości;
  • etykietowanie;
  • pakowanie towaru;
  • przygotowanie do wysyłki.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • duża dokładność i skrupulatność;
  • możliwość pracy zmianowej;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność manualna;
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na holenderską umowę;
  • pracę w międzynarodowym otoczeniu;
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii;
  • zakwaterowanie płatne i ubezpieczenie;
  • szkolenia wstępne;
  • dojazdy do pracy;
  • wypłaty co tydzień;
  • pomoc we wszelkich formalnościach.

Jak aplikować:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem strony internetowej:

poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”.

Konieczne będzie załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2313118&cfg=c12ebd591a2748e8a9fdc6a610dfa584

ID ogłoszenia: 81356a2859f99e51

19 komentarzy na “Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz w Helmond na produkcji plastików”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy . Proszę o kontakt . 696450280 Frątczak Hieronim.

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy w helmond mieszkam w holandii w Valkenswaard poszukuje pracy na dluzszy okres czasu.pozdrawiam joanna moj numer kontaktowy 0659109174

  3. pracownik produkcji plastików na 28 stycznia 2016 @ 14:02

    Witam,
    wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Obecnie pracujemy na terenie Niemiec na produkcji drobiu. Posiadamy własne auto.
    Prosimy o kontakt +48 695318776, +4915217685850.
    Pozdrawiamy Małgorzata Nowakowska i Marian Ortyl

  4. Witam jestem zainteresowany wraz z żona oferta pracy . Poszukujemy pracy na dłuższy okres Jesteśmy zmotywowani praca od zaraz proszę o kontakt e-meilowy

  5. SZUKAM PRACY OD 01.02.2016 R WRAZ ZE ZNAJOMYM
    TEL. 31684819757

  6. helmond pracownik produkcji plastików na 29 stycznia 2016 @ 15:56

    Witam

    Mieszkam w helmond poszukuję stałej pracy, posiadam doświadczenie na produkcji przy pakowaniu i kontroli jakości. Kontakt do mnie 0685835431

  7. helmond pracownik produkcji plastików na 29 stycznia 2016 @ 15:58

    Witam
    jestem zainteresowany tą ofertą, mieszkam w Helmond jestem dyspozycyjny od 01-02-2016. Kontakt do mnie 0684633124

  8. helmond pracownik produkcji plastików na 29 stycznia 2016 @ 16:02

    Witam
    jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Mieszkam w Helmond, posiadam doświadczenie w pakowaniu i kontroli jakości. kontak dop mnie 0685835431

  9. Dorota Wojaczyńska na 30 stycznia 2016 @ 09:42

    Chciałabym podjąć pracę wraz z moim partnerem.Jesteśmy gotowi od zaraz.Proszę o kontakt 507 529 329, pozdrawiam.

  10. Mariusz Opalko na 1 lutego 2016 @ 16:33

    Witam.
    Jestem zainteresowany oferta pracy przy plastikach w Helmond.
    Interesuje mnie praca na dluzszy okres czasu .
    Jestem osoba sumienna i zdyscyplinowana.
    Mam duza motywacje do pracy.
    Mieszkam w Helmond posiadam wszystkie dokumenty jak rownierz ubezpieczenie.
    Prosze o kontak pod numer tel.0619083593 lub 0642189685
    Z powazaniem

    Mariusz Opalko

  11. daniel garbanowski na 2 lutego 2016 @ 13:19

    Witam jestem zajnteresowany tom ofertom pracy mieszkam w hollandi Dortrecht poszukuje pracy na duszy okres pozdrawiam daniel muj numer kontaktu to 0649721126

  12. jestem zainteresowany oferto jestem z okolic helmond +48 669-719-599

  13. bardzo prosze o odpowiedz w sprawie pracy mieszkam w boekel,posiadam sofi nr.jestem gotowa podjac prace od zaraz tel .0686152733

  14. witam,bardzo chetnie podejme te prace .prosze o odpowiedz.pozdrawiam i dziekuje

  15. Damian100 na 7 lutego 2016 @ 22:52

    para zainteresowana prosze o kontakt 698567698 email damian.wyszogrodzki@o2.pl

  16. Podejme kazda prace. jestem z Veghel. mam swoje auto i mieszkanie.

  17. Podejme kazda prace. jestem z Helmad. mam swoje mieszkanie.Jestem mlodym i odpowiedzialnym mężczyzna sumiennie wykonuje swoja prace prosze o kątakt na nr 0633 035 291