do uzgodnienia

Holandia praca bez znajomości języka na magazynie marketu od zaraz Alphen an den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 marca 2019 19:51

Zatrudnienie aktualne od zaraz dla Polaków do pracy w Holandii na magazynie supermarketu. Oferta w Alphen an den Rijn bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Alphen an den Rijn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki;
  • przemieszczanie kontenerów, które zawierają zamówienia.

Wymagania:

  • zaangażowanie i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • zatrudnienie bez znajomości języka.

Oferujemy:

  • stabilną pracę potwierdzoną certyfikatami;
  • wypłatę co tydzień;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dla chętnych zakwaterowanie;
  • 8% dochodów brutto dodatku wakacyjnego;
  • 10,43% dochodów brutto rezerwy na poczet urlopu;
  • istnieje możliwość zdobycia dziennego bonusu finansowego;
  • pracę na 2 zmiany;
  • darmowy abonament sieci Vodafone;
  • mało formalności oraz pakiet pracowniczy.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy na magazynie, mogą aplikować poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/holandia-pracownik-znanej-sieci-sklepow-bez-angielskiego/holandia/14388411

ID ogłoszenia: 7025c892546c85db