do uzgodnienia

Holandia praca bez znajomości języka na produkcji dań gotowych od zaraz Denekamp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Denekamp
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 października 2021 12:22

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w fabryce z Denekamp na produkcji dań gotowych bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Denekamp.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem, napełnianiem oraz pakowaniem dań gotowych;
  • praca wykonywana jest przy taśmie produkcyjnej;
  • na hali z daniami ciepłymi zadaniem będzie: wkładanie mięsa, smażonego ryżu albo makaronu do pojemników razem z warzywami;
  • na hali z daniami chłodnymi pracownik będzie: napełniał pojemniki makaronem, nakładał kawałki warzyw itp.

Wymagania:

  •  możliwość podjęcia pracy na dłużej – przynajmniej 3 miesiące;
  • zaletą będzie prawo jazdy;
  • zmotywowanie do pracy;
  • bez języka holenderskiego, ale ze znajomością angielskiego, co pozwoli na swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • stabilną pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo samochodem służbowym;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach oraz za pracę w weekendy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/praca/praca-produkcja-gotowych-da%C5%84-431103-71.html

ID ogłoszenia: 6876170f1f596713