12,10 € na godz.

Holandia praca bez znajomości języka pakowanie kosmetyków od zaraz w Kampen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kampen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 lipca 2022 11:51

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zatrudnienie w Kampen przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kampen.

Wynagrodzenie: 12,10 € na godz.

Start: od  zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie kosmetyków;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • napełnianie pojemników za pomocą maszyny produkcyjnej;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • zaletą będzie prywatny transport do pracy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku;
  • zwrot za dojeżdżanie do pracy od 15 km;
  • przy dłuższej współpracy możliwość zapisania się na kurs języka holenderskiego;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

katarzyna.skowronska@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 065 886

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-041779-produkcja-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 57462cf262e9f7d9