10,61 € na godz.

Holandia praca bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz Losser 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 stycznia 2022 09:52

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie w fabryce z Losser dla pracowników także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Losser.

Wynagrodzenie: 10,61 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie nakładanie różnych produktów na kanapki oraz tortille itp.;
  • pracownik będzie pakował gotowe kanapki na linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy i na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • zaletą będzie doświadczenie w branży produkcyjnej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • 100 € bonusu po przepracowaniu 8 tygodni;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie w organizacji dojazdu do Holandii – transport gratis;
  • pełne ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy;
  • 120 PLN pakietu startowego – poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: demel@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu:

+48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-020424-pracownik-produkcji-kanapek/

ID ogłoszenia: 82261cc595846943