12,50/h +zakwaterowanie

Holandia praca bez znajomości języka produkcja lodów od zaraz w fabryce z Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 września 2022 11:18

Bez znajomości języka obcego dostępna od zaraz tymczasowa praca w Holandii przy produkcji lodów i mrożonek w fabryce z Venlo. Zatrudnienie z zakwaterowaniem na miejscu (bezpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Venlo

Liczba miejsc: 6

Start: wrzesień 2022

Zarobki: od 12,50 Euro/h brutto +dodatki i darmowe mieszkanie

Umowa: tymczasowa na 3 miesięce

Zadania:

Praca na linii produkcyjnej przy przygotowaniu mieszanek, krojeniu owoców, przygotowaniu bakalii etc. Zadania związane z obsługą urządzeń oraz przy pakowaniu gotowych wyrobów do kartonów. Obowiązki przydzielane są elastycznie w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji szczególnie przy mrożonkach
  • gotowość do pracy w środowisku o obniżonej temperaturze około +2 stopnie C.
  • dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące lub dłużej

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach na cały okres umowy (pokoje maksymalnie 2-os).
  • atrakcyjne warunki płacowe
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są płatne ekstra
  • zapewniamy wsparcie koordynatora / tłumacza przy sprawach formalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„Produkcja lodów Venlo 2022”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 932630d2501d375e