9,51

Holandia praca bez znajomości języka przy pakowaniu i obróbce cykorii w Bredzie 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 4 października 2017 03:15

Zakład przetwórstwa z Bredy poszukuje pilnie pakowaczy do pracy w Holandii polegającej na pakowaniu oraz obróbce cykorii. Ogłoszenie bez znajomości języka wymaganej przez pracodawcę.

Agencja Pracy Tymczasowej działająca na terenie Polski i Holandii na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej i długoterminowej

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Obróbka i pakowanie Cykorii
Miejsce pracy:
Breda
Stawka:
9,51 euro brutto/h + nadgodziny, weekendy i święta dodatkowo płatne
Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane ze zbiorem cykorii oraz jej przygotowaniem do sprzedaży (pakowanie)
Wymagamy:
– doświadczenia przy zbiorach warzyw (najchętniej cykorii)
-sprawności manualnej
– oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,
– mile widziane prawo jazdy
– dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych, nie jest to jednak warunek konieczny

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.
Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe.
Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (domy jednorodzinne, 5 osobowe, pokoje dwu – lub jednoosobowe.
Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
Opiekę polskiego rezydenta.

Termin składania podań: 10.10.2017
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
+48 510242586
+48 502124974

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/
Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 90359d4affca2e82

1 odpowiedź na “Holandia praca bez znajomości języka przy pakowaniu i obróbce cykorii w Bredzie 2017”

  1. Poszukuje pracy dla par proszę o kontakt telefoniczny 690663552