15.93 EUR / na godzinę

Holandia praca dla kierowca kat. C od zaraz transport towarów, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Son
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.04.2023
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 30 marca 2023 12:00

W okolicach miasta Eindhoven dostępna oferta pracy w Holandii dla kierowców kat. C. Zatrudnienie 2023 przy transporcie towarów typu napoje, słodycze, przekąski, papierosy etc.

Szukasz nowej pracy jako kierowca ciężarówki kat. C? Chcesz pracować tylko w ciągu dnia?

Sprawdź naszą nową ofertę i aplikuj już teraz!

Baza: Son/okolice Eindhoven

Obowiązki
Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za transport (ze skrzynią) produktów takich jak: papierosy, słodycze, przekąski, napoje itp. z centrum dystrybucji do sklepów i na stacje benzynowe. Będziesz odpowiedzialny za dostarczanie produktów na czas do miejsc docelowych. Załadunek i rozładunek za pomocą kontenerów rolkowych również będzie częścią Twojej pracy. Praca z komputerem pokładowym. Ponadto będziesz musiał zająć się niezbędną dokumentacją, zgłosić brakujące produkty i odebrać puste kontenery rolkowe.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku. Twój dzień pracy rozpocznie się pomiędzy godziną 4:00-6:00 i zakończy około 16:00-18:00.

Wymagania dotyczące stanowiska
-> Minimum dwuletnie doświadczenie jako kierowca ciężarówki kat. C

-> Prawo jazdy kat. C, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego

-> Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

-> Własny samochód na dojazdy do/z pracy

Oferujemy
-> Stawka godzinowa 15,93 brutto (w zależności od stażu pracy) plus dodatki

-> Umowa holenderska

-> Płatność tygodniowa (ok.: 550-600 netto)

-> Pieniądze za wakacje i płatne dni urlopu (25 rocznie)

-> Ubezpieczenie zdrowotne

-> Program emerytalny (po 8 przepracowanych tygodniach)

-> Godziny tygodniowo: 50-55

-> Dodatek kilometrowy

-> Zakwaterowanie

jobs@247drive.com

ID ogłoszenia: 47764259c1a18d52