do ustalenia

Holandia praca dla kobiet bez znajomości języka pakowanie warzyw od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2015 12:29

Poszukujemy od zaraz kobiet do pracy w Holandii przy pakowaniu owoców i warzyw. Oferta dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na minimum 2 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie pakowanie warzyw i owoców. Zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– zaradność, samodzielność, zdyscyplinowanie
– wytrzymałość organizmu
– wyjazd od zaraz
– najchętniej zatrudniamy kobiety
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie atutem
– pozytywne nastawienie
– gotowość do pracy po godzinach

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dodatkowe godziny
– miejsce do zamieszkania
– przejazdy do pracy
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– organizujemy przejazd z Polski do Holandii
– podpisanie umowy z biurem pracy
– rozliczenie podatkowe

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych na adres mailowy: info@europeforyou.pl z dopiskiem: ”pracownik do pakowania”.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21mc1a/

ID ogłoszenia: 4895530525e53e13