do uzgodnienia

Holandia praca dla kobiet sprzątanie domów bez znajomości języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 28 listopada 2014 15:30

Aktualna oferta fizycznej pracy w Holandii dla kobiet przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie w Utrecht bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Utrecht

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu w domach i mieszkaniach prywatnych.
  • różne zadania uzależnione od zlecenia klienta

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • duża motywacja do pracy
  • brak problemów zdrowotnych
  • umiejętność postępowania ze zwierzętami, brak lęku
  • prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • duża dokładność, obowiązkowość

Oferujemy:

  • zarobki zależne od jakości pracy
  • ok 40 godzin pracy tygodniowo
  • z reguły praca odbywa się od poniedziałku do piątku jednak zdarzają się zlecenia weekendowe
  • zatrudnienie dla kobiet

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: jasmon.2013.12@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-234e96/

ID ogłoszenia: 60454786bcf5dad4

1 odpowiedź na “Holandia praca dla kobiet sprzątanie domów bez znajomości języka Utrecht”

  1. witam. czy oferta nadal aktualna?
    Jakie godziny pracy?
    nie znam jezyka
    mam 20 lat i mieszkam w Hoogland