€14,24

Holandia praca dla mechanika na produkcji autobusów elektrycznych, Deurne

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deurne
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: 6 czerwca 2022 00:42

Propozycja ciekawej pracy w Holandii od zaraz dla mechaników samochodowych przy produkcji – montażu autobusów elektrycznych na linii montażowej w Deurne.

Szukasz pracy w motoryzacji? Interesują cię najnowsze technologie i praca na linii montażowej to cos dla ciebie? Mamy dla ciebie rewelacyjna ofertę!
Nasz klient w Deurne, nowo otwarta firma zajmująca się produkcja autobusów elektrycznych, poszukuje mechaników do pracy na linii montażowej.
Jesteś zmotywowany i masz pomysły jak usprawnić prace w firmie? Daj się usłyszeć i zbudujmy razem przyjazne miejsce pracy! Zaangażowani pracownicy maja również szanse przejścia na kontrakt do klienta.
Praca zmianowa.

Obowiązki:
•    Montaż części zgodnie z instrukcjami pracy i jakości
•    Identyfikacja problemów i natychmiastowa reakcja do Brygadzisty
•    Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa

Wymagania:
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Znajomość branży motoryzacyjnej
•    Obsługa pakietu Microsoft Office
•    Dobre umiejętności komunikacyjne
•    Elastyczność i zorientowanie na wyniki
•    Krytyczny wobec własnej pracy
•    Pozytywne nastawienie ze zdrową dawką humoru ?

Nasza oferta:
•    Stawka €14,24 brutto/h
•    Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy + dodatek wakacyjny
•    Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
•    Możliwość długotrwałej współpracy
•    Darmowy transport do pracy
•    Opiekę polskich koordynatorów
•    Tygodniowy system wynagrodzeń
•    Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
•    Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
•    Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

ID ogłoszenia: 3866299d536879c3