od 16 euro

Holandia praca dla mechaników samochodowych z językiem angielskim (ciężarówki)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: długa
  • Opublikowany: 26 czerwca 2018 05:44

Od zaraz do podjęcia praca w Holandii dla mechaników samochodowych przy naprawie pojazdów ciężarowych. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego.

MECHANIK samochodów ciężarowych HOLANDIA (wiele lokalizacji) stawka od 16 euro

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) dla swojego klienta na terenie Holandii poszukuje MECHANIKÓW

Obowiązki:
– praca jako mechanik samochodów ciężarowych

Wymagania:
– doświadczenie
– znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie A2

Oferujemy:
– umowa holenderska
– stawki od 16 euro
– zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl, w tytule: MECHANIK HOLANDIA

ID ogłoszenia: 2915b2cfee32bb70