8.35

Holandia praca dla par na magazynie pakowacz od zaraz luty 2015 Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.02.2015
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 02:54

Magazyn sklepowy w Utrechcie poszukuje od zaraz par chętnych do pracy w Holandii na magazynie przy pakowaniu, zabieraniu zamówień od lutego 2015 bez języka holenderskiego.

Uitzendbureau Timing, jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Holandii.
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

– PRACOWNIK MAGAZYNU SKLEPU OGRODNICZEGO

nr rejestru agencji zatrudnienia 10192
Miejsce pracy: Utrecht, Holandia
Termin wyjazdu: 08.02.2015
Oferta pracy również dla Par

Opis stanowiska pracy:
– magazyn ogrodniczy (drzewka, kwiaty, sadzonki itp.)
– pakowanie
– sortowanie
– metkowanie
– zbieranie zamówień
– szykowanie zamówienia do wysyłki
– drobne prace porządkowe

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową
– przewóz do Holandii
– zakwaterowanie w miejscowości Utrecht
– przejazd z miejsca zamieszkania do pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
– ubezpieczenie
– opiekę polskiego koordynatora
– pracę w renomowanej firmie

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego na poziomie podstawowym
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– pokrycie kosztów mieszkania za pierwszy tydzień wynoszących 60 euro
– brak alergii

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji CV na adres e-mail:

[uwaga od administracji – ogłoszenie dodane z darmowego adresu email – prosimy zachować wzmożoną ostrożność]

timing.recruitment@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 4254b73c3a70c67

5 komentarzy na “Holandia praca dla par na magazynie pakowacz od zaraz luty 2015 Utrecht”

  1. danielm1995 na 17 stycznia 2015 @ 17:24

    Witam jesteśmy z kolegą bardzo zainteresowani ową pracą gdyż mamy ciężką sytuacje w domu jesteśmy młodzi,energiczni,sumienni,dyspozycyjni od zaraz bardzo prosimy o kontakt:
    722 334 960 /531 750 119

  2. Monika1982 na 24 stycznia 2015 @ 21:45

    Witam Serdecznie Jestem Z Przyjaciółką Bardzo Zainteresowane Tą Ofertą Pracy Ponieważ W Polsce Jest Coraz Gorzej Z Pracą.Jesteśmy Sumienne,Zorganizowane ,Szybko Się Uczące,Uczciwe i Punktualne,Dyspozycyjne Od Zaraz.Proszę O Pilny Kontakt Pod Numerem Tel. 503-154-626

  3. Radosław Jozefek na 27 stycznia 2015 @ 10:22

    Witam razem z dziewczyną jestem zainteresowany waszą ofertą gotowi od zaraz , obecnie jesteśmy na terenie Holandii prosimy o szybką odpowiedz.+31684059472

  4. witam jestem zainteresowany pracą od zaraz mieszkam w Holandii żadna praca nie jest mi obca oto mój kontakt 0684 405 216

Zostaw odpowiedź do Radosław Jozefek

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Smith
  • Zarejestrowany od: 15 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez Smith

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Smith »