do ustalenia

Holandia praca dla par na magazynie przy pakowaniu bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 22 września 2014 23:21

Od zaraz szukamy par bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Waalwijk na magazynie przy zbieraniu zamówień internetowych. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik jest odpowiedzialny za prawidłowe obsługiwanie komputera oraz zbieraniem zamówień zgodnie z listą. Zatrudniony będzie się też zajmował pakowaniem i przygotowywaniem towaru do wysyłki.

Wymagania:
– wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym
– posiadanie referencji od poprzednich pracodawców będzie mile widziane
– osoba niekarana (ukazanie dokumentów będzie autem)
– umiejętność zarządzania czasem
– osoba zorganizowana, z dużą ilością motywacji
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– zatrudnienie już od zaraz
– legalną pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
– miejsce zamieszkania niedaleko pięknego parku
– ciągłość w pracy
– zapewniamy dobre warunki pracownicze
– pomagamy przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych dokumentów przy podjęciu zatrudnienia na terenie Holandii

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytule wpisując: MAGAZYN.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m671/

ID ogłoszenia: 72354207f2610770

1 odpowiedź na “Holandia praca dla par na magazynie przy pakowaniu bez języka Waalwijk”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z bratem 18 i 21 lat mogę zacząć od zaraz proszę o kontakt :793374152 lub 785108754.