10,55 EUR/brutto

Holandia praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz w Amsterdamie myjnia samochodowa

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 4 września 2018 03:36

Oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka w myjni samochodowej. Zatrudnienie od zaraz w Amsterdamie z zakwaterowaniem. Pracodawca oferuje dobre wynagrodzenie i pomoc w organizacji wszelkich formalności.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Lokalizacja: Amsterdam.

Stawka godzinowa: 10,55 euro brutto.

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące.

Obowiązki:
• sprzątanie wnętrz samochodów;
• dokładne mycie aut leasingowych;
• przygotowanie ich do wydania Klientom myjni;
• przestrzeganie procedur obowiązujących na terenie myjni w tym przepisów BHP.

Wymagania wobec kandydata:
• prawo jazdy kat.B – czynne;
• język angielski na poziomie komunikatywnym;
• możliwość pracy przynajmniej do końca września 2018;
• gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
• wysoka dokładność;
• uczciwość
• punktualne przychodzenie do pracy;
• komunikatywność i przyjazne nastawienie wobec innych członków zespołu.

Zapewniamy:
• atrakcyjne wynagrodzenie przelewane na konto raz w tygodniu;
• pomoc we wszelkich formalnościach;
• dodatki do wypłaty – urlopowy i wakacyjny;
• wsparcie polskiego opiekuna na miejscu;
• zakwaterowanie;
• ubezpieczenie;
• dostęp do wszelkiej dokumentacji związanej z zatrudnieniem poprzez internetowe konto pracownika;
• wsparcie w organizacji wyjazdu do Holandii.

Jak kandydować:
Bardzo prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do najbliższego biura agencji:

Bydgoszcz
tel. 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Opole
tel. 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Lublin:
tel. 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Kielce
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-myjni-samochodowej-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 6215b8d3d500181c