10-15 brutto/h

Holandia praca fizyczna dla par od stycznia 2023 w sortowni owoców i warzyw, Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: od 2023 roku
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 grudnia 2022 01:00

W rejonie Hagi od stycznia 2023 do podjęcia fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu warzyw i owoców. Zatrudnienie możliwe dla par także bez znajomości języka obcego.

Oferta pracy od zaraz – liczba miejsc ograniczona !
Praca dla par i nie tylko.
Wymagania:
• – bez znajomości języka
• – nieuszkodzony dowód osobisty
• – dobra kondycja fizyczna
• – mile widziane prawo jazdy oraz certyfikat na wózki widłowe

Zakres obowiązków:
• – praca przy taśmie produkcyjnej
• – sortowanie owoców i warzyw
• – dokładanie warzyw i owoców do maszyn
Oferujemy:
• – zakwaterowanie
• – praca w systemie 2/3 zmianowym
• – dodatki zmianowe
• – zapewniamy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami
Izabela +48 570 901 913
Kamila + 48 570 901 414
Dominika + 48 570 901 033
Kontakt w języku ukraińskim: Daria +48 577 901 944
Klaver sp. z o.o KRAZ 18450

ID ogłoszenia: 389639c3ad6b253e