do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna od zaraz bez języka pakowanie tekstyliów Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 10 marca 2016 15:47

Oferta fizycznej pracy w Holandii dla Polaków, bez znajomości języka. Magazyn z odzieżą w Waalwijk poszukuje pracowników od zaraz do przepakowywania ubrań i etykietowania butów. Atrakcyjna propozycja zatrudnienia z wypłatami co tydzień.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miasto: Waalwijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • przepakowywanie różnego rodzaju ubrań oraz artykułów tekstylnych;
  • naklejanie na obuwie nowych etykiet;
  • dbanie o porządek na magazynie.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • komunikatywna umiejętność porozumiewania w języku angielskim lub niemieckim;
  • sumienne podejście do zadań;
  • sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • elastyczność godzinowa.

Gwarantujemy:

  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii;
  • przejazdy wewnętrzne;
  • umowę o pracę z holenderską agencją zatrudnienia;
  • pomoc w sprawach urzędowych związanych z podjęciem pracy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie wstępne;
  • młody, energiczny zespół;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie:

Należy kliknąć w „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 80856e1772067d49

1 odpowiedź na “Holandia praca fizyczna od zaraz bez języka pakowanie tekstyliów Waalwijk”

  1. Krzysztof zielinski na 17 marca 2016 @ 18:25

    Witam chciałem sie przyjąć do pracy jestem Z Katowic