420.00

Holandia praca fizyczna od zaraz przy rozładunku-załadunku paczek DPD w Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhover
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 07/12
  • Długość umowy: Nieokreślony
  • Opublikowany: 7 grudnia 2020 00:50

W rejonie Eindhoven od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Holandii na magazynie logistycznym DPD przy rozładunku, załadunku i przepakowywaniu przesyłek. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego.

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
pracownik magazynu DPD
Miejsce pracy: Holandii

OPIS PRACODAWCY: firma, w której Państwo będą pracować jest zaufana przez pracowników, którzy zawsze chętnie wracają do pracy w niej. Od wielu lat działa na rynku sprzedaży online, a zatrudnienie się w obecnym okresie daje gwarancję dużej ilości godzin pracy.

NIE wymagamy doświadczenia

WYMAGANIA JEDYNIE:
*samodzielność na stanowisku pracy
*gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
*chęć nauki i poszerzania wiedzy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
*rozładunek paczek
*przepakowywanie
*sortowanie paczek

Oferujemy:
*stałe tygodniowe wynagrodzenie, 420-430 € netto – minus 90€ zakwaterowanie
*możliwość pracy nadgodzin
*zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach (nigdy bungalowy) 90 EURO/TYDZIEN
*w pełni wyposażone zakwaterowanie
*ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem
*opiekę polskojęzycznego koordynatora
*dobrą atmosferę pracy

Praca odbywa się na magazynie jednej z największych firm kurierskich DPD.

Forma zatrudnienia:
*Pełny etat umowa o pracę tymczasową na prawie holenderskim.

Kontakt tego samego dnia po otrzymaniu CV!
Numer telefonu: +48 571 247 691 / adres e-mail: rafal@konektia.com

ID ogłoszenia: 9435fca5ac264b72