do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna od zaraz Utrecht bez znajomości języka załadunek ciężarówek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 6 października 2016 23:15

Poszukiwane osoby bez znajomości języka do zatrudnienia w Utrecht na magazynie firmy kurierskiej. Oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz przy załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 3

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z przesyłkami kurierskimi polega na zdejmowaniu paczek z taśmy, a następnie przygotowywaniu ich do załadowania na ciężarówki
  • pracę wykonuje się w nocy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaletą będzie ważne prawo jazdy kat.B
  • możliwość brania nadgodzin

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie zapewniającej rozwój zawodowy
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • wysokie zarobki z możliwością podwyżki
  • pracę w przyjaznym zespole
  • zagwarantowane 36 godzin pracy w tygodniu
  • płatne mieszkanie, ubezpieczenie oraz komunikacja
  • wparcie koordynatorów z Polski

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą formularza znajdującego się na stronie: www.tnsgroup.pl.

Źródło: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/238523/0

ID ogłoszenia: 80757f622656c12d

1 odpowiedź na “Holandia praca fizyczna od zaraz Utrecht bez znajomości języka załadunek ciężarówek”

  1. Jesteśmy zainteresowani z dziewczyną wasza oferta . Mamy doświadczenie przy pracy na taśmie, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz, naszymi atutami są pracowitość, zaangażowanie w prace, punktualność i dobra komunikacja w zespole. Jesteśmy przygotowani na nowe doświadczenia, i otwarci na nowe propozycje od państwa. Jesteśmy na terenie Holandii więc w każdej chwili możemy podjąć prace. Pozdrawiam Sroka

Zostaw odpowiedź do Robert Sroka