do ustalenia

Holandia praca fizyczna przy załadunku, rozładunku opon Moerdijk od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerdijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 21:56

Szukamy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii. Oferta ze Moerdijk na magazynie przy rozładunku i załadunku opon. Zatrudnienie z językiem angielskim bądź holenderskim. Od kandydatów oczekujemy wysokiej sprawności fizycznej..

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Moerdijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna odbywająca się na magazynie i polega na ręcznym rozładunku i załadunku opon z i do samochodu dostawczego.

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna
– brak przeciwwskazań od lekarza do wykonywania omawianej pracy
– dokładne wykonywanie zadań
– umiejętność współpracowania z grupą ludzi
– komunikatywność, otwartość
– język angielski bądź norweski w stopniu komunikatywnym
– posiadanie doświadczenia będzie mile widziane
– możliwość wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
– pracę za granicą
– zakwaterowanie
– pracownikom oferujemy ubezpieczenie
– codzienny transport do miejsca pracy
– pomoc polskich opiekunów
– pracodawca oferuje możliwość stałej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila: gnoth@covebo.pl.

Źródło: http://www.praca4u.net/rozladunek-opon-praca-od-zaraz-id251685.html

ID ogłoszenia: 465545a7d5dd4e80