do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna sortowanie opon Amsterdam z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 21 listopada 2015 00:24

Ogłoszenie pracy w Holandii dla pracowników fizycznych przy sortowaniu opon. Zatrudnienie w Amsterdamie dla 2 Polaków ze znajomością języka angielskiego. Niewymagana jest znajomość języka holenderskiego.

Stanowisko: Sortowacz opon – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie opon zgodnie z klasyfikacją firmową. Osoba zatrudniona będzie również dbała o ład w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • wytrzymałość fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych i przeciwwskazań lekarskich do podjęcia pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • terminowe oraz regularne wypłacanie należności
  • pracę w pełnym etacie od poniedziałku do piątku, wolne są weekendy
  • dostępna jest praca na zmianie dziennej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV po angielsku lub holendersku na poniższy adres:

  • a.kaczala@cervo-dienstverlening.nl

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: recykling opon/ Amsterdam

źródło: http://www.wiatrak.nl/ogloszenia/52531/recykling-opon-amsterdam

ID ogłoszenia: 974564f46dcbb534

1 odpowiedź na “Holandia praca fizyczna sortowanie opon Amsterdam z językiem angielskim”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa oferta , jestem rzetelnym pracownikem. Nie mam rodziny co nieprzeszkadza mi na kiedy był by wyjazd i tym podobne. Mam 21 lat i jestem sprawny fizycznie. skarzynski_konrad@o2.pl