do ustalenia

Holandia praca fizyczna sortowanie owoców i warzyw bez języka Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Opublikowany: 27 marca 2016 23:23

Fabryka sałatek w Zwaagdijk przyjmie osoby do sortowania oraz krojenia warzyw i owoców. Fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka dla Polaków, na co najmniej pół roku.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce: Zwaagdijk.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • sortowanie owoców i warzyw według określonych norm jakościowych;
  • krojenie, przygotowywanie składników sałatek;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • jest to praca na trzy zmiany, również weekendowa.

Wymagania:

  • co najmniej podstawowy język angielski;
  • gotowość do pracy na pół roku;
  • zaświadczenie o niekaralności będzie plusem;
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • uczciwość, zaradność;
  • energiczność, sprawność manualna.

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego koordynatora w wyrobieniu numeru SOFI;
  • ubezpieczenie i zakwaterowanie;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii;
  • tygodniowe wypłaty na konto;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • przejazdy wewnętrzne;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Dla kandydatów:
Aplikacje w języku angielskim prosimy przesyłać na adres mailowy:

rzeszow@hobij.pl

Należy wpisać w tytule maila: „PRACA ZWD”.

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-krojenie-owocow-i-warzyw-id346041.html

ID ogłoszenia: 96156f1b6c968a3c