do ustalenia

Holandia praca fizyczna tworzenie bukietów kwiatowych od zaraz w Aalsmeer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Aalsmeer
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Długość umowy: praca na dłuższy okres czasu
  • Opublikowany: 21 października 2020 00:08

Od zaraz propozycja rozpoczęcia fizycznej pracy w Holandii na terenie Aalsmeer, która polegać będzie na tworzeniu bukietów kwiatowych. Znajomość języka angielskiego jest konieczna

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK
od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
TWORZENIE BUKIETÓW KWIATOWYCH

Miejsce pracy: Aalsmeer
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:
Praca w magazynie firmy, która zajmuje się przetwórstwem kwiatów. Do obowiązków pracownika będzie należało układanie/tworzenie bukietów oraz kompozycji kwiatowych.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
Z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)
Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę od 10,50 euro brutto/h
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Pracę na jedną zmianę między 7-16
Możliwość nadgodzin
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Link do aplikacji —> https://bit.ly/3mcqNrd
Telefon kontaktowy —> +48 572 607 777

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

ID ogłoszenia: 8555f901236735ea