do ustalenia

Holandia praca fizyczna w Amsterdamie przy wykładaniu towaru bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 21 maja 2015 01:47

Poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Ogłoszenie z Amsterdamu przy wykładaniu towaru na półki sklepowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy przewiezienie towaru z magazynu na sklep i ułożenie produktów na półki sklepowe.

Wymagania:
– zmysł estetyczny
– dobra sprawność manualna
– niezawodność, zdyscyplinowanie
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– szybkość, energiczność
– język angielski na dobrym poziomie
– kandydaci znający system FIFO będą mile widziani

Oferujemy:
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– dobre wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę na miejscu
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: biuro@goodjob.com.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-supermarketu-2789631.html

ID ogłoszenia: 875555d015b09c0d

2 komentarze na “Holandia praca fizyczna w Amsterdamie przy wykładaniu towaru bez języka”

  1. Witam, uczeń 3 Technikum 19 lat chętny do wyjazdu od zaraz w razie wolnych miejsc proszę o odp mailem 😉

  2. Patryk S. na 9 lipca 2015 @ 18:26

    Jestem bardzo zainteresowany pracą przy wykładaniu towaru. Znam system FIFO i mam doświadczenie w pracy magazynowej. Znam angielski i mogę wyjechać od zaraz.