do ustalenia

Holandia praca fizyczna w Eindhoven dla Polaków przy sprzątaniu budynków

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 23 października 2014 19:56

Firma sprzątająca z Eindhoven poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Holandii. Zatrudnienie przy sprzątaniu sanitariatów oraz pomieszczeń socjalnych. Znajomość języka jest wymagana.

Stanowisko: Osoba do sprzątania
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna, która polega na sprzątaniu pomieszczeń sanitarnych. Pracownik jest zobowiązany do samodzielnego dotarcia do klienta.

Wymagania:
– umiejętność dokładnego sprzątania
– punktualne stawianie się w wyznaczonym miejscu
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest konieczne
– kandydaci nie mający problemów z prawem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– język niemiecki, angielski bądź holenderski w stopniu komunikatywnym
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– zorganizowane dojazdy do pracy
– zapewniamy dojazd do Holandii i powrót po zakończonej umowie
– oferujemy stałe zlecenia
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– dobre warunki pracownicze
– możliwość podszlifowania języka

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-myjaco-sprzatajacy-okolice-eindhoven,oferta,3618593

ID ogłoszenia: 34054481d425a920