9,15 euro/h brutto

Holandia praca fizyczna w Midenmeer przy recyklingu od zaraz bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Midenmeer
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 22 września 2015 00:04

Od zaraz szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii, Midenmeer przy recyklingu/sortowaniu odpadów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Midenmeer
Wynagrodzenie: 9,15 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: H/210

Zadania:
Zadania wykonywane są na linii produkcyjnej i polegają na sortowaniu plastikowych elementów.

Wymagania:
– należy posiadać doświadczenie przy sortowaniu odpadów
– znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego na poziomie komunikatywnym
– dokładne wykonywanie zadań
– znajomość i rozróżnianie tworzyw sztucznych będzie atutem
– prawo jazdy na samochód osobowy jest mile widziane
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– dobre zdrowie
– systematyczność, zaangażowanie
– bez nałogów

Oferujemy:
– szkolenia wprowadzające do zawodu
– rozwój dla brygadzistów
– programy lojalnościowe
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie
– przyjazną atmosferę na miejscu
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/recycling-sortowanie-plastiku-h210.html#131
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20d3f5/

ID ogłoszenia: 9765600666894db1

3 komentarze na “Holandia praca fizyczna w Midenmeer przy recyklingu od zaraz bez języka”

  1. mariusz błachowicz na 22 września 2015 @ 11:19

    mam 50 lat pracowałem w sortowni odpadów w każdej chwili jestem gotów podjąćpracę

  2. Witam jestem zainteresowana Panstwa oferta jak i moja kolezanka znamy jezyk angielski w stopniu komunikatywnym i jestesmy gotowe wyjechachac od zaraz . Tel 531649211

  3. ADAM SMYKACZ na 22 września 2015 @ 20:09

    WITAM. MAM SOFI NR KIEDYŚ GO WYROBIŁEM CHĘTNIE NA DŁUGI CZAS BYM PODPISAŁ UMOWE O PRACE