do ustalenia

Holandia praca magazynier w Venlo zbieranie zamówień z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2015 00:25

Magazyn z urządzeniami mobilnymi zatrudni do pracy w Holandii Polaków ze znajomością języka angielskiego. Oferta z Venlo dla magazynierów przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Venlo, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Stanowisko magazyniera to praca polegająca na wspieraniu wszelkich prac magazynowych.
  • Osoba zatrudniona odpowiada za przygotowywanie zamówień – kompletowanie towaru i pakowanie.
  • Inne zadania jakie przypadają pracownikowi to paletowanie produktów, etykietowanie a także kontrola jakości.
  • Praca odbywa się na magazynie z elektroniką – głównie urządzeniami mobilnymi.

Oczekiwania:

  • konieczne jest posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • gotowość do zatrudnienia od zaraz na pół roku
  • atutem będzie prawo jazdy kat.b i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego jest warunkiem obowiązkowym
  • szybkość, energiczność
  • duże zmotywowanie

Oferta:

  • zapewniona fachowa pomoc na miejscu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • satysfakcjonujące pensje
  • zorganizowanie zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • przejazdy wewnętrzne

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Magazyn” należy przesłać z załączeniem aktualnego CV na adres kontaktowy:
specjalista@goodjob.com.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2476bd/

ID ogłoszenia: 18055c517185622a