1900-2500€

Holandia praca na budowie dla kafelkarzy-glazurników od zaraz, Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: praca na dłuższy okres czasu
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2018 01:32

Agencja pośrednictwa zatrudnienia poszukuje pilnie glazurników-kafelkarzy do podjęcia pracy w Holandii na budowie w rejonie Limburgii. Oferta dostępna od zaraz dla budowlańców z doświadczeniem.

Valento Jobs B.V.
Valento Jobs B.V. jestdziałającym od 2016r. zespołem zapewniającym zatrudnienie w sektorze budowlanym i logistycznym. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Glazurnik/Plytkarz/Kafelkarz
Opis stanowiska:
Praca polega na układaniu płytek ścianach, podłogach, prace wykończeniowe, wypełnianie spoin.
Wymagania:
– minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
– prawo jazdy kat. B i własny samochód(warunek konieczny)
– dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub
niderlandzkiego (warunek konieczny)
– własne narzędzia (zarówno podręczne jak i elektryczne)
– mile widziane doświadczenie z pracą w Holandii
Oferujemy:
– długofalową stałą pracę na terenie całej Holandii w
wymiarze 40h tygodniowo
– cotygodniową wypłatę na konto po każdym przeproacowanym
tygodniu
– minimum 460€ netto tygodniowo z możliwością zwiększania
stawki
– zakwaterowanie z oddzielnym pokojem i internetem WiFi
– ubezpieczenie zdrowotne obowiązujące na terenie całej Unii
Europejskiej
– w przypadku braku numeru BSN pomoc w wyrobieniu Osoby zainteresowane ofertą proszę o wysyłanie CV na adres:
radek@valentojobs.nl
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).

ID ogłoszenia: 5895a54e22f93c11