minimum 400 EUR/tygodniowo

Holandia praca na budowie Monter płyt kartonowo-gipsowych Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 maja 2016 01:24

Firma budowlana z Utrechtu zatrudni monterów płyt kartonowo-gipsowych. Legalna praca w Holandii na budowie w Utrechcie przy regipsach, sufitach podwieszanych, montażu ścianek działowych etc.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji i szkoleniach. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w branży przemysłowo produkcyjnej i opiekuńczej na terenie Europy. Świadczymy profesjonalne usługi dopasowane do wymagań klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych pracowników w danych branżach. Współpracujemy z partnerami z Norwegii, Holandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Polski.
Nasz holenderski partner, współpracuje z wieloma firmami budowlanymi w Utrecht i Amsterdamie. Wieloletnie doświadczenie i motto firmy:, „ Jakość, wydajność i elastyczność ” pozwala na jej ciągły rozwój. Na co dzień firma zatrudnia około 300 pracowników w szerokiej gamie projektów budowlanych.

Obecnie poszukujemy doświadczonych Monterów płyt kartonowo-gipsowych.

OPIS STANOWISKA:
• Instalowanie podwieszanych sufitów
• Montowanie ścianek działowych
• Szlifowanie i pozostałe prace wykończeniowe
WYMAGANIA :
• Minimum 2-letnie doświadczenie
• Doświadczenie zagraniczne (Holandii, Niemcy, Belgia) będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym ( w przypadku 3-4osobowej brygady; język wymagany u 1-2 panów).
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do wyjazdu własnym samochodem
• Certyfikat VCA będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę na warunkach holenderskich
• Atrakcyjne cotygodniowe wynagrodzenie
• W zależności od osiągnięć po okresie 3 miesięcy możliwa podwyżka
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Możliwość pracy na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV (najlepiej w języku angielskim) na adres biuro@personalexpert.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 508869844.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 889572330eedd0b0

2 komentarze na “Holandia praca na budowie Monter płyt kartonowo-gipsowych Utrecht”

  1. Dzien dobry mam doswiadczenie karta cscs pracuje szkocja .karton gips sufit MF system
    Jestem zainteresowany .Doświadczenie 9 lat w uk .

  2. ADAM PLUTA na 4 stycznia 2017 @ 14:54

    Witam posiadam doswiadczenie oraz prawo jazdy i rozmawiam po holendersku

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Personal Expert

Ostatnie przedmioty dodane przez Personal Expert »