min. 1600 euro/mc

Holandia praca na budowie przy regipsach bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 16:33

Firma budowlana z Amsterdamu szuka montera bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w budownictwie przy montowaniu płyt kartonowo-gipsowych. Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: min. 1600 euro/mc

Zadania:
– montaż płyt kartonowo-gipsowych
– instalowanie podwieszanych sufitów
– montowanie ścianek działowych
– cięcie i montaż profili aluminiowych
– szlifowanie i pozostałe prace wykończeniowe

Wymagania:
– dokładność, precyzja
– cierpliwość, zaangażowanie
– wykształcenie kierunkowe będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– przyjazd samochodem
– posiadanie certyfikatu SCC bądź VCA
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– darmowe miejsce zamieszkania
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– dodatki do pracy nadprogramowej w wysokości 125%przy dodatkowych godzinach i 200% w weekendy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: Holandia@koncepcja.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/monter-plyt-kg-holandia-id253971.html

ID ogłoszenia: 2965485a9be2572f

7 komentarzy na “Holandia praca na budowie przy regipsach bez znajomości języka Amsterdam”

  1. witam!jestem za interesowany ta oferta.Posiadam doswiadczenie przy regipsach. Z zawodu jestem technologiem robot wykonczeniowych.moj nr tel.06 365 472 28

  2. Zainteresowany na 14 grudnia 2014 @ 15:21

    WItam , byłbym zainteresowany tą ofertą, posiadam wykształcenie zawodowe w tym kierunku , oraz doświadczenie w pracy przy Wykończeniach wnętrza, jak i w pracy z branży budowlanej . zostawiam również nr telefonu 🙂 730552518 CV , zostanie przesłane na podany przez was email 🙂 pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany ofertą ,mlody sprytny . 2letni staż w wykonczeniach wnetrz. jestem na terenie Holandii . Dyspozycja od zaraz .

  4. mam 32 lat zainterasowany com 539559705

  5. Mam Jacek na imie, jestem bardzo zainteresowany! mam 39 lat pracowalem ponad 20 lat na budowie malowanie, szpachlowanie, drywall, wykonczenia itd… prosze o kontakt
    moj tel: 48-530-012-366

  6. Cześć wszystkim. Chciałem tylko zgłosić że strona co jakiś czas nie działa…