do ustalenia

Holandia praca na produkcji kremu od zaraz bez znajomości języka Gronsveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gronsveld
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 23:55

Firma cukiernicza z Gronsveld poszukuje od zaraz kandydatów bez znajomości języka, na stanowisko operatora maszyny. Praca w Holandii na produkcji kremu cukierniczego. Oferujemy dobre wynagrodzenie oraz dodatkowe bonusy.

Lokalizacja: Gronsveld, Holandia.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Stanowisko: pracownik produkcji – operator maszyn.

Zadania na stanowisku pracy:

  • obsługa maszyn produkujących kremy i masy cukiernicze;
  • przygotowanie produktu zgodnie z instrukcjami;
  • monitorowanie pracy maszyn, wprowadzanie właściwych ustawień;
  • drobne prace konserwacyjne – mycie,czyszczenie itp.;
  • kontrola jakości wyrobów.

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na produkcji;
  • sumienność i dokładność;
  • wiedza techniczna;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • mile widziane osoby posiadające zakwaterowanie;
  • znajomość przepisów BHP oraz prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • wysokie zarobki;
  • ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach;
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii;
  • opiekę rezydenta;
  • bonusy i dodatki do pensji.

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o zgłoszenia poprzez adres mailowy:
sherpaforce.2193198@es-candidate.com
Konieczne jest zamieszczenie aktualnego CV, a także klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://www.praca4u.net/operator-maszyny-produkcja-kremu-id333760.html

ID ogłoszenia: 150567264c7a1ad3