do ustalenia

Holandia praca na magazynie bez języka przy zbieraniu zamówień Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 3 maja 2015 21:29

Magazyn z Waalwijk szuka pracowników bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień przy pomocy skanera ręcznego. Zatrudnienie tymczasowe.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: KM/DOC/ 04/NL/2015

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na półkach
– kompletowanie zamówień
– używanie skanera ręcznego
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– zaradność, dyspozycyjność, punktualność
– szybkość uczenia się i zapamiętywania
– angielski na dobrym poziomie
– bez problemów ze zdrowiem
– chęć pracowania z grupą ludzi
– doświadczenie magazynowe będzie atutem

Oferujemy:
– organizujemy przejazd z Polski do Holandii
– dobre wynagrodzenie
– transport wewnętrzny
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– zatrudnienie na umowę tymczasową
– miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: kielce@ottopraca.eu w tytule należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-id282431.html

ID ogłoszenia: 21155466bd06f4eb

2 komentarze na “Holandia praca na magazynie bez języka przy zbieraniu zamówień Waalwijk”

  1. Justyna na 7 maja 2015 @ 23:29

    Witam

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą oferta pracy, Proszę o kontakt..
    533610009
    Pozdrawiam

  2. Jacek Warchoł na 12 maja 2015 @ 18:20

    Witam! jestem zainteresowany tą ofertą pracy.