do ustalenia

Holandia praca na magazynie jako operator wózka widłowego od zaraz, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2020 00:38

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Venlo poszukuje od zaraz operatorów wózków widłowych, gotowych do podjęcia pracy w Holandii na magazynie przy rozładunku i załadunku towaru.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Obecnie poszukujemy Operatorów wózków widłowych

Miejsca pracy – Venlo

Obowiązki:
Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego.
Transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego.

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego B1
doświadczenie
ważne uprawnienia

Oferujemy:
holenderska umowa o pracę
wynagrodzenie od 10,5 Euro Brutto za godzinę

Oplata za mieszkanie 95 euro tygodniowo
transport do pracy 70 Euro tygodniowo

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV
na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać „Operator Wózka Holandia”

ID ogłoszenia: 4615f2b3710d0c56