12,43 Eur/godz.

Holandia praca na magazynie od zaraz bez znajomości języka Tilburg 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 23 stycznia 2019 00:20

Od zaraz oferta pracy w Holandii w Tilburg na magazynie jako order picker w chłodni. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka holenderskiego z zapewnionym zakwaterowaniem i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik magazynu – order picker w chłodni.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 12,43 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • załadowywanie, rozładowywanie i zbieranie zamówień w systemie głosowym (język angielski i polski);
  • praca przy -24 stopnie Celsjusza;
  • praca na dwóch zmianach: od 15,00 do 23,00 oraz od 24,00 do 8,00;
  • wszystkie produkty kompletowane są na wózkach EPT.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego;
  • duża motywacja do pracowania w chłodni;
  • możliwość pracy przez długi okres czasu;
  • chęć pracowania w systemie zmianowym;
  • zwracanie uwagi i dbałość o higienę pracy;
  • mile widziane będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • ubranie do pracy w chłodni;
  • 40 godzin pracy w tygodniu z możliwymi nadgodzinami;
  • 7 godzin pracy, a płatne jest za 8 godzin;
  • zapewnione zakwaterowanie, gdyż na życzenie jest możliwość zorganizowania mieszkania niedaleko miejsca pracy;
  • transport do i z pracy – rowerem albo samochodem;
  • obsługa kadrowo – administracyjna w języku niderlandzkim, angielskim, rumuńskim i polskim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Aplikować należy poprzez stronę: https://www.pracuj.pl/praca/order-picker-w-chlodni-tilburg,oferta,6547337

ID ogłoszenia: 1755c38c2ac04e53