10.51

Holandia praca na magazynie od zaraz z językiem angielskim bez stawki wiekowej i kwarantanny

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 1 lutego 2021 00:06

Ze znajomością języka angielskiego w rejonie Bleiswijk od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie. Zatrudnienie bez stawki wiekowej i kwarantanny prze zbieraniu zamówień.

Praca przy zbieraniu zamówień
Oferta bez wiekówki
NIE MA KWARANATANNY
TYLKO PANOWIE Z POLSKI
Stawka: 10.51€br/h+dodatki
Miejsce pracy: Bleiswijk
OPIS STANOWISKA:

– praca w magazynie z art. spożywczymi, pickowanie za pomocą zestawu słuchawkowego

WYMAGANIA:
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
-mile widziane prawo jazdy.

OFERUJEMY:
-zakwaterowanie,
-ubezpieczenie,
-cotygodniowe wypłaty,
-umowę na warunkach holenderskich,
-transport do pracy (kierowca otrzymuje dodatkowo 8€br/dziennie)

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres e-mail anna@holandiajobs.pl

Kontakt tel. +48790833585 (9-17)

ID ogłoszenia: 84560168c253531d